Szkolenia

SZKOLENIA Z PRZEDŁUŻANIA RZĘS

Jeżeli chcesz rozpocząć przygodę przedłużania rzęs, bądź podszkolić się z metod objętościowych, to szkolenie jest dla ciebie najlepsze.

Przeczytaj, jakie szkolenie jest dla Ciebie najlepsze! Szkolenia Just a Beauty to gwarancja jakości i przede wszystkim dokładności. Ucząc się przedłużania rzęs z nami masz pewność, że szybko opanujesz nowe umiejętności, a Twoje klientki będą zadowolone z wykonanych zabiegów.

Termin szkolenia zawsze dobierany jest indywidualnie, z uwzględnieniem potrzeb uczestników. Kurs obejmuje cześć teoretyczną, praktyczne warsztaty przedłużania rzęs oraz blok poświęcony zagadnieniom BHP i higienie przedłużania i zagęszczania rzęs.

Szkolenia i kursy odbywają się w grupach maksymalnie czteroosobowych.

 

SZKOLENIA ODBYWAJĄ SIĘ Z METOD:

  • Metoda 1:1 – jest to metoda dla początkujących. Dokładne doklejanie jednej syntetycznej rzęsy do jednej naturalnej. Cena 700 zł.

  • Metoda 2/3 D – metoda dla osób które już mają opanowaną technikę 1:1 sprawnie posługują się pęsetą, oraz mają podstawową wiedzę na temat przedłużania rzęs. Warunkiem przystąpienia do tego szkolenia , jest ocena prac 1:1. Cena 900 zł.

  • Metoda 4/5 D – metoda dla osób które już mają opanowaną technikę 1:1 sprawnie posługują się pęsetą, oraz mają podstawową wiedzę na temat przedłużania rzęs. Warunkiem przystąpienia do tego szkolenia , jest ocena prac 1:1. Cena 1 400 zł.